ثبت نام
عضویت در انستیتو روانکاوی تهران به جز اعضای هیئت علمی، هيئت علمي پيوسته، مدرسین، کاندیدها و دانش‌پژوهان انستیتو برای افراد دیگر یعنی متخصصان و دانشجویان رشته‌های مختلف بهداشت روان در هر مقطعی، عموم مردم، و همچنین برای سازمان‌ها، موسسات و انجمن‌های مرتبط با خدمات روان شناختی و انسانی امکان پذیر است. افرادی نیز به عنوان اعضای داوطلب و اعضای افتخاری در انستیتو به عضویت در می‌آیند.


عضویت در انستیتو روانکاوی تهران به چند دسته تقسیم می شود . جهت دریافت اطلاعات کامل ، همچنین شرایط و امتیازات اعضاء ، زیر مجموعه های عضویت را مطالعه و بررسی نمائید و با پر کردن اطلاعات صحیح، می‌توانید از تمامی برنامه ها و امکانات متناسب با نوع عضویت خود ، به صورت مستمر مطلع و بهره مند شوید .طريقه‌ي ثبت‌ نام :                                                             

گام 1 : مشخصات فردي

 فرمی در زیر صفحه نمایش داده شده كه نياز است كليه‌ي اطلاعات فرم توسط متقاضی تايپ و يا انتخاب شوند .

  • درج تلفن همراه الزامی می باشد .
  • از طريق تلفن همراه به شما اطلاع رساني  مي‌شود . لذا اگرشما تلفن همراه خود را طوري تنظيم نموده‌ايد كه اس ام اس های تبليغاتي مسدود شوند، آن را لطفاً نافعال سازيد.


گام 2 : پرداخت هزینه

بعد از پر کردن فرم ثبت نام روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید . اطلاعات شما برای تأیید نمایش داده می شود بعد از تأیید اطلاعات روی دکمه پرداخت جهت پرداخت هزینه ثبت نام کلیک کنید .


گام 3: ارسال مدارك

لطفاً مدارک زیر را به صورت حضوری به بخش آموزش و مسئول مربوطه تحویل دهید ، یا از طریق پست پیشتاز و یا به آدرس ایمیل admin@psychoanalysis.ir ارسال فرمائید :

- عکس رنگی سال جاری (4×3)

- کپی کارت ملی

- کپی گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن، و اگر دانشجو نیستید کپی آخرین مدرک تحصیلی (عموم نيازي به ارائه مدرک ندارند.)


مسئول ثبت نام پس از بررسی و تایید مدارک تحصیلی و وضعیت پرداخت متقاضی ، کارت عضویت وی را صادر کرده و از طریق پیام کوتاه به متقاضی اطلاع می دهد که برای دریافت کارت مراجعه نماید.

فرم عضويت
تکمیل گزینه های ستاره دار الزامی می باشد. *
نام*
نام خانوادگي*
ایمیل*
رمز عبور*
نوع عضويت*
هیئت علمی (هزینه عضویت : 3,250,000 ریال)
اعضای پیوسته (هزینه عضویت : 2,250,000 ریال)


دانشجو انستیتو (هزینه عضویت : 2,250,000 ریال)

دانشجوی خارج از انستیتو - A (هزینه عضویت : 2,250,000 ریال)

دانشجوی خارج از انستیتو - B (هزینه عضویت : 2,250,000 ریال)

دانشجوی خارج از انستیتو - C (هزینه عضویت : 2,250,000 ریال)


عموم (هزینه عضویت : 2,250,000 ریال)

افتخاری

دوستان

مراکز
 کلیه حقوق محفوظ و متعلق به انستیتو روانکاوی تهران می باشد.